bir anda cok samimi arkadaslar bulabilirsiniz. birileri sizden etkilenip size birşeyler hissedebilir.Mobil Sohbet yaparak kendinizi geliştirebiliceksiniz. sohbet yapmak birileriyle karsılıklı muhabbet etmek nekadarda keyfli değilmi hiç tanımadıgınız yüzlerce insan aynı mobil sohbet odalarında toplanmışlar. merhaba diyorlar size hoş geldiniz isminiz nedir diye soruyorlar.amaçları sizi tanımak sizinle bir bag kurmak sohbet etmek arkadas olmak için bu sohbet odalarındalar. tıpkı sizin gibi.

Gülüp egleniyorlar bir biriyle oldukca yakın konusuyorlar sevgiden aşktan hislerden bahsedenlerde var. genel sohbet konularını konusanlarda var.
Bakıyorsun iki kişi aşktan bahsediyor.bir baskası sevgiden, digeri arkadaslıktan. bir baskasıda hayata dair konusuyor.Birileri gelecekten bahsediyor arkadasına. birisi gecmısınden bahsediyor. sevinçlerini mutlu gecen zamanlarını anlatıyor.


Birisi karsısındakıne sana aşık oldum diyor. digeri seni özledim neden geciktin diye yazıyor.Bunlar her biri burda tanısan insanların yaptıkları. sizlerde bunları yasayın bu sohbete dahil olun eglenin mutlu olun,insan bazen herseyden sıkılıyor bıkıyor usanıyor.

monoton bir hale gelıyor hayatı.işte burada bunlardan uzak bambaska bir dunya olusuyor. farklı insanlarla sohbet yapıyorsunuz.Binlerce insanın arasında sohbet edip müzik dinleyip eglenıyorsun. hergün farklı insanların katıldıgı mobil chat sizde farklı insanlarla farklılasıyorsunuz.

   58 Görüntüleme

#Genel Kategorisinden Daha Fazla İçerik